Alpine DVR-F200
Alpine DVR-F200
Alpine DVR-F200
Alpine DVR-F200
Alpine DVR-F200
Alpine DVR-F200
Alpine DVR-F200
Alpine DVR-F200

Alpine DVR-F200


4 190 Kč
Skladem - dodání 1-2 pracovní dny
 

Pokročilá palubní kamera

Palubní kamera, která nepřetržitě zaznamenává pohled skrze čelní sklo vozidla. Nahrané záznamy mohou být použity jako důkazy v případě dopravní nehody. Když je vozidlo zaparkované, kamera může zachytit video a obrazové záznamy, pokud je detekován vandalismus. (pomocí pohybového nebo nárazového čidla)

  • Nahrávání Full HD 1080p
  • Snímač Sony Exmore
  • Vynikající kvalita nočního obrazu
  • Zahrnuje GPS anténu
  • Obsahuje 16GB micro SD kartu

 

Záznam jízdy v nejvyšší kvalitě

DVR-F200 zaznamenává video v rozlišení 1080p Full HD v rychlosti 30 snímků za sekundu. GPS geoinformace a rychlost jízdy jsou zaznamenávány společně s videem.

Záznam o dopravní nehodě

Jakmile vstoupíte do vozidla a spustíte motor, kamera automaticky zahájí nahrávání. Nahrané videozáznamy jsou ukládány do segmentů jedné minuty s mechanizmem automatické smyčky. V případě havárie systém aktivního sledování nárazů automaticky uloží video data deset vteřin před a po kolizi registrovanou tříosým G-senzorem. DVR-F200 je dodávána s 16GB micro SD kartou.

Vestavěný modul GPS

Pomocí GPS dat z DVR-F200 můžete přesně určit polohu a trasu vozidla na mapě včetně rychlosti jízdy. GPS vám pomůže přesně vyhodnotit stav nehody tím, že vám poskytne rychlost vozidla, směr srážky a závažnost nárazu. Umístění GPS lze vidět na digitální mapě v prohlížeči Dash Cam.

Software pro přehrávání záznamů pro PC a MAC

Intuitivní a jednoduché rozhraní aplikace Alpine Dash Cam Viewer pro PC a MAC umožňuje snadné prohlížení nahraných videí. Přehrávání a stahování zaznamenaných videí spolu s historií trasy a zaznamenáváním rychlosti. Označené uložené záznamy signalizují, že v zaznamenaném úseku došlo k nárazu s jiným vozidlem (režim parkování). Můžete také změnit nastavení palubní kamery, formátovat paměťovou kartu nebo nainstalovat aktualizace pomocí několika kliknutí v prohlížeči. Alpine Dash Cam Viewer si můžete stáhnout z níže uvedené části podpory

Upozornění na rychlostní kamery

Můžete si stáhnout databázi měřených úseků prostřednictvím aplikace pro smartphone, abyste získali upozornění včas, než se přiblížíte k měřenému úseku, radaru nebo semaforové kameře. (legální provoz této funkce podléhá místnímu dopravnímu zákonu).

Denní a noční dohled na vozidlo

Zařízení DVR-F200 obsahuje režim parkování, který udržuje vaše auto pod dohledem i v noci. Pokud je zaznamenán jakýkoli náraz jiného auta, kola atd., Kamera uloží tento videozáznam a později ho můžete zkontrolovat, abyste zjistili a prokázali, co se stalo. Kamera vás ráno upozorní na případné zaznamenané příhody v noci.

Aplikace pro Smartphony

Stáhněte si aplikaci "Thinkware Dash Cam" z Apple App Store nebo Google Play, kde můžete zkontrolovat, stahovat nebo odstraňovat nahrávky, aktualizovat firmware nebo zobrazit živý pohled na kameru (velmi pohodlné při instalaci a nastavení kamery). Váš telefon se připojí k Dash Cam pomocí technologie WiFi.

Žádné rušení DAB a TV signálu

Mnoho záznamových kamer narušuje příjem signálu tunerů DAB a DVB-T. Alpine Dash Cams generují velmi nízký elektrický šum a tím nenarušují příjem digitálního rádia a televizního signálu v autě

DVR-F200

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení.